Megoldásra vár

Facsere

Anonim Járókelő

Kérem, cseréljék a fát! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Könyves Kálmán krt. 24b

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a kiszáradt fát munkatársaink hamarosan eltávolítják. A munkálat elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek F...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fővám téri lombkoronasétány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Gödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bajor Gizi park (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére