Válaszra vár

Gödöllői utcai trolibusz megálló padja

Anonim Járókelő

A megjelölt helyszínen a pad egyik deszkája nincs jól rögzítve és elmondható az egészről, hogy lekopott róla a festék. Kérem javítsák!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gödöllői utca

Hozzászólások

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére