Válaszra vár

Hiányzó utcanévtáblák

Mindkét oldalon hiányzik az utca tábla.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Czeglédi Mihály u. 18

Hozzászólások

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezzel mi a helyzet?
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidölt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elpusztult sün

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Scheffer Zsanett
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Borsó utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Száguldó autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kecskefűz utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére