Megoldott

Rendszám nélkül

Rendszám nélküli autó áll a zöldfelületen.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Fűzkút u. 3

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata válasza alapján
  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésére válaszul tájékoztatjuk, hogy a tárgyi gépjárművet a tulajdonos, felszólításunkat követően a közterületről eltávolította.

    Üdvözlettel:
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmen...
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gépkocsi lejárt műszakival

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ruby Tamás
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    itt hagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Flamingó köz (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére