Válaszra vár

Dayka Gábor utca Futár kijelzőt takarják a faágak

A Dayka Gábor utca buszmegállónál a Futár kijelzőt takarják a faágak.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dayka Gábor utca

Hozzászólások

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére