Megoldatlan

Gaz mindenfele

A képek a Könyves Kálmán és a Hungária krt. találkozásánál készültek, de a város bármely pontján lehetne hasonló képeket készíteni. Nem értem, hogy miért nem lehet menetrend szerint évente mondjuk kétszer kitisztítani a kérdéses szakaszokat. Azon felül, hogy igénytelen tapasztalatom szerint ezek a gazok tökeletesen meg tudják repeszteni a burkolatot is.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A képek kb. 10 méterrel az eredeti bejelentés helyszíne mellett készültek.
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos vissza kéne állítani megoldatlanra a státuszát ennek a bejelentésnek. Minden reggel ezen a szakaszon közlekedek, ezért nem tudom megerősíteni, hogy bármilyen változás történt volna itt.
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (14508)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Tisztelt Levélíró!

    Köszönjük megker
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatjuk, hogy a villamos pálya gyommentesítése a BKV illetékességébe tartozik.
    Társaságunk az ügyben nem illetékes.

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére