Válaszra vár

Elgazosodott terület, belógó bokrok

A XIX. kerületi Hofherr Albert és Nádasdy utca sarkánál lévő autókereskedés előtt van egy zöld korlátsor, alatta töredezett aszfaltborítás. Ez utóbbi nagyon elgazosodott, méter feletti bokrok alakultak ki, már eléggé megnehezítik a szomszédos Katona József utcából a balra kihajtást. Fotót sajnos nem állt módomban készíteni, de a csatolt, kb. két éves Google utcaképen már egyértelműen látszik a kezdődő vegetáció.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Hofherr Albert u. 105

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Magyar Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Túlburjánzott akácfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Szalay utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére