Megoldásra vár

Ottmaradt oszloptartók

FRISSÍTÉS: 2024.05.22.

A Budapest Közút válasza:
„A bejelentésben szereplő járdaszakaszt kivitelezőink megvizsgálták. A járda a kerületi önkormányzat tulajdonában van. A betontuskók eltávolítása csak a járda jelentős bontásával lehetséges, így azt Részvénytársaságunk nem vállalja fel. Javasoljuk a bejelentés továbbítását az érintett kerületi önkormányzat felé.”

-----

Kérem, rendezzék a járda állapotát. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Kereszt u. 6

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ottmaradt oszloptartók - Járókelő.hu. Ha megosztod, megoldod. - Jarokelo.hu

    Tisztelt Járókelők!

    A bejelentésben szereplő útszakaszon Hivatalunk útfelújítási munkák kivitelezését tervezi.
    A munkák so
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata"-ra.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, rendezzék a járda állapotát. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.22. A Budapest Közút válasza: „A bejelentésben szereplő járdaszakaszt kivitelezőink megvizsgálták. A járda a kerületi önkormányzat tulajdonában van. A betontuskók eltávolítása csak a járda jelentős bontásával lehetséges, így azt ...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő járdaszakaszt kivitelezőink megvizsgálták. A járda a kerületi önkormányzat tulajdonában van. A betontuskók eltávolítása csak
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Részvénytársaságunk üzemeltetésében lévő 1 darab oszloptartó betontömb elszállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem látható a fától a tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Forgó Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Virágoskert utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem tud kikanyarodni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Anna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére