Megoldott

Megsüllyedt burkolat

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.14.

XVI. kerületi Önkormányzat válasza:
„A hibát jelezzük a helyreállítást végző Fővárosi Vízművek felé. A megsüllyedt burkolatot ők fogják javítani!”

-----

A csőtörés után helyreállított burkolat megsüllyedt.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Somoskő u. 11

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük a 145008 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XV
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A csőtörés után helyreállított burkolat megsüllyedt."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.14. XVI. kerületi Önkormányzat válasza: „A hibát jelezzük a helyreállítást végző Fővárosi Vízművek felé. A megsüllyedt burkolatot ők fogják javítani!” ----- A csőtörés után helyreállított burkolat megsüllyedt."-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő!

    A hibát jelezzük a helyreállítást végző Fővárosi Vízművek felé. A megsüllyedt burkolatot ők fogják javítani!

    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Óriási kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákospalotai határút (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szükséges útfelújítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Tulipánfa utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bodor Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Batsányi János út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére