Megoldott

Belógó faágak - Stefánia út

A Stefánián lévő bringaútra annyira belógnak már a faágak, hogy nem is nagyon lehet használni a fákhoz közelebbi sávot, ami így baleset veszélyes is lehet, hogy ha egyszerre érkeznek oda két irányból biciklisek. Képet menet közben nem tudtam csinálni, úgyhogy csak street view képek csatolok, de a lokáció pontos.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Stefánia út 31

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok!
    A belógó ágakat vissza vágták, úgyhogy megoldottra lehet állítani a bejelentés státuszát :)
    Majd igyekszem képet is feltölteni.
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kerékpározás"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Készült egy kép az aktuális helyzetről.
  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KOVÁCS Mariann
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Itt felejtett zöldhulladék és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Miskolci utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Belógó növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Török Vazul
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére