Válaszra vár

Évek óta cseperednek

Évek óta gondtalanul cseperednek itt a bálványfák. A felüljáró alatt már egy erdő született.
Kérem, irtsák ki a bálványfát a jelzett helyen, ahogy erre kormányrendelet is kötelez!
Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafok vasúti felüljáró

Hozzászólások

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 144924 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült észrevételt a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére