Válaszra vár

Kétirányú kerékpárút

A XI. kerület Fibula utcában a jelzett helyen kétirányú kerékpárút lenne, ha lenne gazdája. De nincs, így évek óta gondozatlan és egyre szűkül a kerékpárút. Kérem, végezzék el a szükséges munkálatokat, hogy teljes szélességében lehessen használni a kerékpárutat.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Hajó u. 3

Hozzászólások

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy részén lenyírták a füvet, de a járda ettől még nem kapta vissza a névleges méretét.
  • Cipol Lina hozzászólt a bejelentéshez.

    Az átláthatatlan kerítés fokozza a veszélyt, a derékszögű kanyar beláthatatlan. A korábbi drótkerítés legalább kínált némi kilátást, hogy elővigyázatosan számítani tudjunk a szembejövő forgalomra.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldterületen lévő kövek.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fonyód utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Open Eye
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hamzsabégi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fa pótlása, zöldterület karbantartása.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére