Válaszra vár

Elpusztult sün

Tisztelt Önkormányzat!

2-3 napja egy elpusztult sündisznót vettem észre a 1173. Borsó u. 5. előtt, a járda melletti bokorban.

Szívszorító látvány, ezért szeretném bejelenteni.
Nem tudom mi történt vele, sérülést nem láttam rajta.
Amikor észrevettem már legyek voltak körülötte.
Nem szeretném lefotózni, helyette a hely képét küldöm.

Köszönettel és üdvözlettel:
Scheffer Zsanett

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Borsó u. 5

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    :(
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Scheffer Zsanett bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidölt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó utcanévtáblák

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Czeglédi Mihály utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Száguldó autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kecskefűz utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére