Válaszra vár

Elfordult lámpa

A Lechner Ödön fasor 10. előtti lámpaoszlop feje el van fordulva.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor 10

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem világít a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Anett
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Markusovszky tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Nem működik a közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Balázs Béla utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére