Válaszra vár

Mozgássérült parkoló

Helytelen használat

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Akadémia u. 11

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót,
    ...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megkopott járda festés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Noszlopy utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Privát parkoló?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    trafóház előtti parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére