Megoldásra vár

elhagyott jármű

Kedves Ügyfélszolgálat! A képen látható skodának a műszaki érvényessége 2022-ban járt le, lett a szigeti józsef utca 23-mal szemben felejtve. Rendszám: GOF-236 . Amennyiben lehetséges kérem szépen az elszállítását! Nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Szigeti József u. 17

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A jelzett gépjármű szerepel a Rendészeti Osztály nyivántartásában. Kezdeményezni fogjuk a gépjármű elszállíttatását.

    Tisztelettel,
    Rendészeti Osztály
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott szürke Daewoo Lanos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    István út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Nissan furgon és Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Dugonics utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Tranzit

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Dugonics utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére