Megoldásra vár

Elhagyott , műszakival nem rendelkező gépjármű

Tisztelt Járókelő.hu!

Szeretnék bejelenteni egy műszaki nélküli, elhagyottnak látszó gépjárművet, ami Budapest, XVI. kerület Gizella tér 1. előtt foglal házhoz közeli parkolóhelyet. Rendszáma: PVL044

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Sasvár u. 103a

Hozzászólások

  • Márton Krisztina hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Eltelt több, mint egy hónap a gépjármű még mindig ott van, lassan körbe növi a gaz. Láthatóan a tulajdonos nem viszi el, mikor várható az elszállítás?
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett gépkocsival kapcsolatban a szükséges intézkedést kollégáim 2024.05.02-án megteszik.

    Közter
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Márton Krisztina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hársfa utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Futórózsa utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hársfa utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére