Megoldott

Lyuk

Anonim Járókelő

1163. Budapest, Agoston Peter utca 10. szam elott az utburkolaton hatalmas lyuk van.
Kisfiam biciklizes kozben hatalmasat esett benne.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Ágoston Péter u. 10

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő !

    Az úthiba javítása megtörtént.
    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szükséges útfelújítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Tulipánfa utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Csatornafedél mellett kátyúsodás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    László utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    8
    Megoldásra vár
    8

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Kőszirt utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére