Válaszra vár

Kiégett izzó/zúgó lámpa

A közterületen a villanyoszlopon lévő lámpa kiégett és zúg. Emiatt éjjel nem lehet látni ezen a szakaszon.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Losonc u. 10

Hozzászólások

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fekete Árpád
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szőlőkert utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több neon kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére