Megoldott

Nagy kátyú

Ez a kátyú lassan két hónapja megvan, és semmi nem történik.
Rákospatak utca - Istvánffy utca sarok.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gyarmat u. 120

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták.
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Általános Név bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Úthiba sorozat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vóker János
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Zalán utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mirtusz u. 22 Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szabó Sándor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mirtusz utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére