Megoldott

Kommunális hulladék nincsen elszállítva

Anonim Járókelő

Március 30-a óta, több mint 4 hete nincsen egy tűzeset során megégett konténer és a benne található hulladék elszállítva at utcáról. FKF többször értesítve lett.
Helyes cím: 1041 Deák Ferenc utca 51

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc u. 51

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia !
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosab...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Ügyintéző!

    A tartály időközben elszállításra került. Köszönöm a közbenjárásukat.

    Üdv,
    Hornyák Ádám
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    TÉVES Cím

    Helyes cím: 1041 Deák Ferenc utca 51
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes szegények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gyulai Pál utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jókora faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére