Válaszra vár

szemét eltakarítása, terület fertőtlenítése, fű levágása

Kedves Dolgozó!

A segítsègét szeretném kérni egy terület rendberakásában (fű levágása), fertőtlenítésében

Reiter F. utca. Vágàny utcai villamos megálló.
Ahogy az aluljáróból ahogy kijövünk van egy bokros terület.
Tele van dobálva szeméttel. Sajnos a hajlèktalanok oda ürítenek.

Kérem, hogy ha lehetséges valamikor rakják rendbe ha kérhetek ilyet.
Bijó Konferencia-központ előtti területről van szó.

Ennél jóval koszosabb, szennyezettebb a környezet.... mint ami a képeken látszik.

Előre is nagyon köszönöm a segítségét. Ha nem Ön az illetèkes, legyen kedves adja meg az illetékes ímélét.

Szeretettel és köszönettel: Nádai Dávid,

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 98-96

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Nádai Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazos szegélyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Különböző üvegek, palackok közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Nagykőrösi út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Letörött faág a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Irinyi József utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére