Válaszra vár

Haller utca 70-74 közötti kátyú

FRISSÍTÉS: 2024.05.09.

Budapest Közút válasza:
„A bejelentésben szereplő útszakasz nem tartozik a Társaságunk által üzemeltetett hálózathoz. A terület illetékes kezelője nyilvántartásunk szerint Budapest Főváros IX. kerület Önkormányzata.”

-----

Tisztel Illetékes! Szeretném bejelenteni és az illetékes szakemberekkel megjavíttatni a IX. kerület Haller utca 70. Haller utca 74. Között található kátyúkat. Köszönöm szépen a segítségüket. Üdvözlettel, Péter

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Haller u. 72

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztel Illetékes! Szeretném bejelenteni és az illetékes szakemberekkel megjavíttatni a IX. kerület Haller utca 70. Haller utca 74. Között található kátyúkat. Köszönöm szépen a segítségüket. Üdvözlettel, Péter"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.09. Budapest Közút válasza: „A bejelentésben szereplő útszakasz nem t...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Budapest Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Útburkolat beszakadás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Burkolathiányok a Szabadkai úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Szabadkai út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére