Megoldásra vár

Hiányzó fedél

A Corvinus Egyetem központi épületével szemben az egyik lámpaoszlop lábazatának hiányzik a fedele.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér 8

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen káreseti jegyzőkönyv készült.
    A káreset helyreállítását alvállalkozónk végzi.
    A javításig megértését és szíves türel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítását alvállalkozónk részére átadtuk.
    A javításig megértését és szíves türelmét kérjük.
    Engedje meg, hog
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem világít a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Anett
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Markusovszky tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Nem működik a közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Balázs Béla utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lechner Ödön fasor (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére