Megoldásra vár

Gaz és szemét az autópálya mellett

Az M3 és az autószerviz közötti ösvény és csatorna környezete siralmas. Hatalmasra nőtt gazok és szemét jellemzi a helyet, amit sok turista használ. Jó lenne ezt kitakarítani.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Aporháza u. 50

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Városgazdálkodási Főosztály
    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.
    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu
    Telefon: +36 1 305 3193
    [cid:image004.jpg@01DAACFC.4
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére