Megoldott

A fák ránőttek az utcai lámpákra

A fák mérete miatt az utcai lámpák sokkal kevesebb fényt adnak.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Perczel Mór u. 16

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Gubics Béla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Zsókavár utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyon nagy a fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület - Palota Holding Zrt.
    Unnamed Road (XV. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Életveszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sipos Ádám
    Illetékes: XV. kerület - Palota Holding Zrt.
    Mézeskalács tér (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére