Megoldott

Rippl rónai utca 26 előtt

Kátyú a Rippl Rónai utca 26 előtt

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Rippl Rónai utca 25

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • N M hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva!
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Miszlivetz Aron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Rózsa utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú - Révay u. 10.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Révay utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Méretes pukli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére