Válaszra vár

Erdőben szemét

FRISSÍTÉS: 2024.04.29.

Rákosmente Önkormányzat válasza:
„A panaszolt erdőrész részben önkormányzati tulajdonban van, azokon a részeken a hulladék összegyűjtését, elszállítását megrendeltük.

Tekintettel arra, hogy a bejelentett hulladék másik része magáningatlanokon található, így a hulladékgazdálkodási hatóság kijelöléséről szóló 124/2021. (III.12.) Korm. rendelet alapján, a nem közterületi ingatlanon elhagyott hulladék vagy illegális hulladéklerakás esetében az eljáró szerv Budapest Főváros és Pest Megye területén a Pest Vármegyei Kormányhivatal.”

-----

A Bocskai utca és a Lőrincz út kereszteződésétől induló út az erdőben tele van lerakott szemétkupacokkal. Pl.: Építési hulladék, autógumik, háztartási szemét…

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. Ker Bocskai

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Bocskai utca és a Lőrincz út kereszteződésétől induló út az erdőben tele van lerakott szemétkupacokkal. Pl: Építési hulladék,autógumik,háztartási szemét....."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.04.29. Rákosmente Önkormányzat válasza: „A panaszolt erdőrész részben önkormányzati tulajdonban van, azokon a részeken a hullad...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a megkeresést! A panaszolt erdőrész részben önkormányzati tulajdonban van, azokon a részeken a hulladék összegyűjtését, elszállítását megrendeltük.

    Tekintettel arra, h
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lerakott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Felsőbabád utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére