Válaszra vár

Lekopott pad festések a megállókban

Anonim Járókelő

Az Clark Ádám téren mindkettő villamosmegállóban a pad festése, lakkozása teljesen lekopott. Így magába szívja a nedvességet és gyorsan használhatatlan lesz.
Kérem lakkozzák le!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Clark Ádám tér

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Lekopott pad festések a Clark Ádám téri megállókban"-ról "Lekopott pad festések a megállókban"-ra.

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Mikó utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére