Válaszra vár

Lekopott a festék a buszmegálló padjáról

Anonim Járókelő

A Keleti pályaudvar (Astoria felé irány) buszmegállóban a pad festése, lakkozása teljesen lekopott. Így magába szívja a nedvességet és gyorsan használhatatlan lesz.
Kérem lakkozzák le!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Keleti pályaudvar

Hozzászólások

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Kálvin tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    1148 Budapest, Örs vezér tere 25/A (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Összehányt, mocskos utasváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére