Megoldott

Guckler K.kilátó padlódeszka

Anonim Járókelő

A felső szinten a burkolódeszka kilengedett ,billeg ahogy rálépünk, balesetveszélyes

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hármashatárhegyi út

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Köszönjük a bejelentést, a padlóhibát javítottuk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Pilisi Parkerdő"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Gazos szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyógyszergyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére