Válaszra vár

Lassan zöldbe bújó lámpa

FRISSÍTÉS: 2024.05.09.

Budapest Közút válasza:
„A jelzett helyszín, a XV. ker. Szerencs utca ezen szakasza nincs Társaságunk kezelésében. Az út és a mellette lévő zöldterület, fasor üzemeltetője nyilvántartásunk szerint a XV. ker. Önkormányzat.”

-----

A Szerencs utca - Eötvös utca kereszteződésben a jelzőlámpat lassan benövi a zöld. Kérem az illetékeseket, hogy intézkedjenek mert balesetveszélyessé kezd válni.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Szerencs utca

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "A Szerencs utca - Eötvös utca kereszteződésben a jelzőlámpat lassan benövi a zöld. Kérem az illetékeseket, hogy intézkedjenek mert balesetveszélyessé kezd válni."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.09. Budapest Közút válasza: „A jelzett helyszín, a XV. ker. Szerencs utca ezen szakasza nincs Társaságunk kezelésében. Az ...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére