Válaszra vár

Elhagyott autó

Nagyon hosszú ideje elhagyatottan áll az autó a Hársfa utcai óvoda előtti parkolóban. A szülők kénytelenek távol megállni. A gaz benőtte. Kereke lapos.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Hársfa u. 56

Hozzászólások

  • XVI. kerületi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését. Ellenőrizni fogjuk, és megtesszük a szükséges intézkedéseket.

    Tisztelettel

    közter
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hársfa utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Futórózsa utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére