Válaszra vár

Felháborító

Felháborító, hogy itt ilyen formában megengedett a parkolás. A járdán maradt kb. 30-40 centi a gyalogosoknak! Pofátlanság! Ezt meg kell itt szüntetni!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Magyar u. 32-1. emelet 5. ajtó

Hozzászólások

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A fideszes önkorit ez egyáltalán nem érdekli. Talán a következő kerületvezetés foglalkozni fog ezzel a problémával.
  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    A 30-40 cm mindenki szerint rendben van. De azért már reklamálnak, ha az áruház parkolóban a 2 autó között 70 cm marad kiszállni.
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rongált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Kossuth Lajos tér M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    EAK tábla elfordlva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Arany János utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére