Megoldott

Fedlapról a teljes aszfalt kopóréteg hiányzik

Anonim Járókelő

Fedlapról a teljes aszfalt kopóréteg hiányzik -Pestújhelyi út 37 szemben

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Pestújhelyi út 37

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap - Villányi út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lyukas aknafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hóvirág út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére