Válaszra vár

Kétirányú biciklisáv jelzés eltakarva

Bajza utca/Benczur utca keresztezodesen, varosliget fele a fa miatt nem nagyon latszanak a tablak (4db) a keresztezodesnel. Igy aki arra jar nem mindig veszi eszre hogy ketiranybol jonnek biciklik.

Ma reggel igy majdnem elutottek egy gyereket.

Lehetoleg ugy lenne erdemes megoldani hogy a fa ne seruljon :)

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajza u. 30

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    A BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt. fogadta megkeresését, a válaszadásig türelmét kérjük.

    Lépjen velünk kapcsolatba legközelebb is telefonon, személyesen, írásban vagy akár on
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Philipsen Luuk hozzászólt a bejelentéshez.

    Igy egy masik kep hasonlo szogbol, az oszlopon 4 tabla van, ami az ag miatt nem annyira latszik
  • Philipsen Luuk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Dessewffy utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt fa az ovinál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Munkácsy Mihály utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Növényzet takarja a táblát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Margó Tivadar utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére