Megoldásra vár

Kátyú

Anonim Járókelő

Kátyúk

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Kőszirt u. 23

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő !

    Bejelentését továbbítottam a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek.
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kep1234
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kep
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kêp
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    "Szia
    Köszönjük a képeket!
    Kérjük, kommentben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az illetékes gyors és hatékony munkavégzésé...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kép
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kép
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Technikai hiba folytán a bejelentéshez csatolt képeid megsérültek, emiatt nem lehet őket megjeleníteni.
    Kérjük, hogy kommentben (.jpg vagy .png formátumban) vagy a kerdes@jarokelo.hu címre küldö...
  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szükséges útfelújítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Tulipánfa utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Csatornafedél mellett kátyúsodás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    László utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lyuk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Ágoston Péter utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére