Megoldásra vár

Bedőlt kandeláber

A Szent Gellért szobor gyalogos feljárójánál bedőlt kandelábert szeretnék bejelenteni

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Szent Gellért rkp. 16

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.

    Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen - sürgősséggel -a baleset és életveszély elhárítása megtörtént.
    A káresetről jegyzőkönyvet vettünk fel.
    Az hiba kija
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Ilu István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére