Megoldott

Feleslegesen feltartott forgalom

Anonim Járókelő

A Pesterzsébet-felső hévmegállóban a Ráckeve felé közlekedő vágányon a HÉV biztonsági érzékelője a megállót megelőző helyen van, így a sorompó indokolatlanul sokáig van leengedve, hiszen még utasok szállnak fel vagy le. Kérem, helyezzék egy kicsit előrébb a biztonsági érzékelőt, hogy feleslegesen ne tartsák fel a forgalmat.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Pesterzsébet felső

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes szakmai válasza alapján.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0016992/2024

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00144074

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a MÁV-HÉV Zrt. arról tájékoztatt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés nevét "Feleslegesen fenntartott forgalom"-ról "Feleslegesen feltartott forgalom"-ra.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kint maradt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagysándor József utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidöntött tábla Torontál utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Torontál utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére