Megoldott

Fűnyírás hiánya

A Monostori út is elesett: ha autóval érkezel ide, a másfél méteresre nőtt toklász erdőtől nem látsz be a kereszteződésbe.
Üdvözlettel
Kalanovics Zoltán

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Monostori út 41

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! A jelzett területen a kaszálás megtörtént.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha a Monostori út környékén autózol, jobban jársz, ha a macisajtnál kiszállsz a kocsiból és úgy nézel be a kereszteződésbe. Úgy van rá esélyed, hogy észleled az autót, amelyiknek elsőbbséget kell adnod.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa által benőtt lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott padok a Puskás Öcsi téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: H. Márk
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Puskás Öcsi tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére