Válaszra vár

Forgalmat akadályozó parkolás/várakozás

A nagybani piac nyitására várakozó teherautók, sprinterek a jelzett körforgalomban, a körforgalomba betorkolló út szélén és a körforgalom szigetén állnak. Nem lehet látni tőlük a haladó forgalmat, ezért lassulásokat és balesetveszélyt okoznak. Továbbá több helyen a mellettük való elhaladáskor át kell lépni a záróvonalat. Arról nem is beszélve, hogy ilyenkor többen a zöldfelületen is megállnak, illetve várakozásukkor szemetelnek, amit maguk mögött hagynak.
A jelenség a piac nyitvatartása alatt minden napi jelenség kb. fél 10-től 12 óráig.
Kérném szíves intézkedésüket és a forgalom zavartalan haladását biztosítani.

Probléma helyszíne
C5F4+42 Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály

  • Apró Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz helyen parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Építő utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megállni tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Haluska Kata
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Ady Endre utcai edzőpálya, Ady Endre utca 150. (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Parkolás a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére