Megoldásra vár

kiszáradt fa

Az üllői út és a liliom utca sarkán a 9. kerületben az egyik ágyásba ültetett fa sajnos mostanára teljesen kiszáradt. Jó lenne ha helyette egy egészséges fa lenne ott, megfelelő öntözéssel.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Az épület alagsorában

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, mellyel munkánkat segíti.
    Csatoltan küldjük válaszunkat bejelentésére.

    Szili Adrián irodavezető megbízásából
    Tisztelettel:
    Laczkó Lórántné
    Budapest Főváro...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes öntöző rendszer

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Anett
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Markusovszky tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Járdát benövi az erdő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szarka-K. Csaba
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Nagykőrösi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére