Megoldott

Hiányzó poller

FRISSÍTÉS: 2024.04.24.

Bejelentő válasza: Plusz további 3 poller ki fog dőlni.

----

A tér oldalánál a rakodási terület végében (az OTP mellett) valaki kiszedte a pollert és odatámasztotta a falhoz.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Heltai Jenő tér 5

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! A jelzett poller javítása megtörtént.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez gondolom a “kész”.
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "A tér oldalánál a rakodási terület végében (az OTP mellett) valaki kiszedte a pollert és odatámasztotta a falhoz."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.04.24. Bejelentő válasza: Plusz további 3 poller ki fog dőlni. ---- A tér oldalánál a rakodási terület végében (az OTP mellett) valaki kiszedte a pollert és odatámasztotta a falhoz...

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Plusz további 3 poller hamarosan kidől.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kidöntött karók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lekopott felfestés 2.0

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére