Válaszra vár

Megsüllyedt út

Javítását kérem. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Savoyai Jenő tér

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kikerülhetetlen kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Budapest, Diósárok (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Hatalmas kátyúsodás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Balatoni út / Dózsa György út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyújavítás befejezése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KÉMERI András
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Húr utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére