Válaszra vár

Tábla kihelyezése

FRISSÍTÉS: 2024.05.16.

Budapest Közút válasza:
"A meglévő megállni tilos jelzőtábla az útpályára vonatkozik. Amennyiben a járművek részben az útpályára is belógva várakoznak, akkor az útpályán is állnak, ami tilos. Amennyiben viszont az útpálya burkolt felületén kívül a padkán állnak, azzal nem zavarják az útpályán közlekedők forgalmát, így azt véleményünk szerint nem kell tiltani.
A forgalmi rend betartásának ellenőrzését nem Társaságunk végzi, hanem ez a közterületfelügyelet és a rendőrség hatáskörébe tartozik."

-----

Kérem, újabb megállni és várakozni tilos tábla kihelyezését.
Esetleg így egyértelműbbek lennének a folyamatos szabálysértések.
Munkájukat nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Törökverő út 5

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, újabb megállni és várakozni tilos tábla kihelyezését. Esetleg így egyértelműbbek lennének a folyamatos szabálysértések. Munkájukat nagyon köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.16. Budapest Közút válasza: "A meglévő megállni tilos jelzőtábla az útpályára vonatkozik. Amennyiben a járművek részben a...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 00143875-ös számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    A meglévő megállni tilos jelzőtábla az útpályára vonatkozik. Amennyiben a járművek részben a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Parkolás a zöldfelületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    nem látható zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pázmány Péter sétány (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére