Válaszra vár

Bálványfák

Irtásukat kérem.
Hunyadi János út és a Kőtár út sarka.
Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, 162. B ép.

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Néhány új fát ültetni lehetséges?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Lágymányos (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lelógó faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa Karinthy Frigyes út - FŐKERT

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére