Megoldásra vár

Szegélyfelújítás az egész Kolozsvári utcai szakaszon.

Tisztelt Illetékesek!

Valószínűleg született erről bejelentés....
De azóta érdemi változás nem történt, és a helyzet folyamatosan romlik.
A kép magáért beszél!!!!
Nem tudom, hogy ezért az állapotért ki a felelős,
aki nem tesz semmit a probléma érdekében.....

Amint látható a szegély egyedüli pótlása nem észszerű,
mert ugyanúgy el fognak mozdulni a járművek ráhajtása miatt.
Tehát én egy szegélypótlást és szalagkorlát kihelyezését ajánlanám,
hogy a helyzet rendeződjön!

Vagy kérem találjanak valami más megoldást,
hogy ez a balkáni állapot a lehető leghamarabb megszűnjön!

Mindezt egy élhetőbb és szebb környezetért!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kolozsvári u. 47

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0016546/2024

    Járókelő.hu

    budapest@jarokelo.hu

    JAROKELO-BUDAPEST-00143868

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük a megkeresését, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a Budapest Közút Zr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Közlekedési tábla kidöntve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Algyógyi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    0909-MÜPA-Nemzeti Színház H (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére