Megoldott

Közvilágítás burkolata

A Sibrik Miklós út vonalon a közvilágításnak burkolata tartozéka, pirossal jelölve kettő helyen feljebb áll ferdén a közvilágításnak a burkolata

Kérem sziveskedjenek utána nézni

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Sibrik Miklós út 23

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.

    Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címet kollégáink leellenőrizték.

    Az adott szakaszon nem találtak rendellenességet.

    A lámpák rendben üzemelnek.

    Engedje
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világító oszlop

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kőbányai út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közvilágítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Richter Gedeon utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére