Megoldott

Törött padló Guckler Károly kilátóban

Az egyik padló lemez közvetlenül a lépcső tetején eltörött, a helyére vissza illeszteni nem lehet.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hármashatárhegyi út 3

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Köszönjük a jelzést, a padlót kijavítottuk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő

  • Toldi Bence bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Guckler K.kilátó padlódeszka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő
    Hármashatárhegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Gazos szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyógyszergyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére