Válaszra vár

Kátyújavítás befejezése

A Bp.1223 Húr utca 9-15 társasház előtti úttesten kb. egy hónapja mindkét forgalmi sávban
kivágták az aszfaltot. Az úttest egyik felén elterelték a forgalmat és az egyik kátyút
meleg aszfalttal már kijavították. A munkások elmondták, hogy a másik (már kivágott) kátyú
javításához majd le kell zárni a másik forgalmi sávot, kijönnek és majd megjavítják.
A javítás a mai napig nem történt meg, szerintem "elfelejtették"....
Kérjük szíves intézkedésüket.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Húr u. 15

Hozzászólások

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • KÉMERI András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kikerülhetetlen kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Budapest, Diósárok (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Hatalmas kátyúsodás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Balatoni út / Dózsa György út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Savoyai Jenő tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére